Tvoj FreeGeneration KOMPAS
Týždeň 1

Výzva na tento týždeň:

Urob "selfie" so svojim sponzorom, manželkou/om alebo priateľom a zverejni na sociálnej sieti, prečo si nadšený/á, že sa púšťaš do nového projektu počas ďalších 13 týždňov :) 


Využi #hashtagy svojho teamu alebo napr. #FreeGeneration
  • Práve týmto krokom si sa pridal/a do komunity "FreeGeneration", alebo v preklade "Slobodná Generácia" kde je priorita, aby sme spoločne vybudovali Tvoju Firmu, Tvoj Biznis tak, aby si naozaj mohol/a žiť SLOBODNE. Naozaj si pre nás dôležitým človekom! 
  • Každý z nás je otrokom svojich návykov. Aké sú tie tvoje? Dostaneš od nás pravidelné vzdelávacie programy, ktoré Ti pomôžu k novým aktívnym návykom a zvykom. Správny návyk je najdôležitejšou súčasťou úspešných ľudí. 
  • Nech je to ZÁBAVA :) Žiadne nudné školenia, porady, alebo meetingy! Miluj to čo robiš a rob to čo miluješ. 
  • Sme tu pre Teba. Naozaj nám záleží, aby Tvoj biznis nabral vysoké otáčky a aby si sa naučil/a robiť správne veci správne v čo najkratšom čase. Môžme Ti sľúbiť, že dostaneš od nás TONU podpory a tréningov, ktoré Ti pomôžu používať Tvoje Dary a Talenty naplno!
  • Stiahni si knihu, ktorú napísal Robert a inšpiruj seba a svoje okolie, že všetko je možné pre toho, kto verí :D  >>> Chcem knihu! <<< Zatiaľ len v Angličtine, čoskoro bude k dispozícii verzia v slovenčine :D 

Copyright 2018 FreeGeneration Academy. Ochrana osobných údajov