No menu items have been found.

Vitajte na TRÉNINGU


Ako Zarábať Aj Keď Dostanem NIE


Tento tréning Vám prináša FG Academy - Absolútne ZADARMO! :) Len tak pre Vás :)

TRI PILIERE FreeGeneration Academy

graduation-cap

40 + Rokov Skúsenosti

Overený Systém Fungovania vyše 40 rokov. Využite Systém, Ktorý Dáva Slobodu Stovkám Ľudí na Slovensku a Miliónom Po Celom Svete.

star

úplná podpora pre Vás

Sme tu pre Teba. Naozaj nám záleží, aby Tvoj biznis nabral vysoké otáčky a aby si sa naučil/a robiť správne veci správne v čo najkratšom čase. Môžme Ti sľúbiť, že dostaneš od nás TONU podpory a tréningov, ktoré Ti pomôžu používať Tvoje Dary a Talenty naplno!

diamond

ON-line stratégie

Buďte vždy v obraze a držte krok s novými stratégiami v oblasti sieťového marketingu. Každý týždeň nové vysielania, články, videá a ďalšie materiály, ktoré podporia Tvoj Biznis.

ČO VÁM PRÍLEŽITOSŤ S FreeGeneration MÔŽE PRINIESŤ?


Prosperita

  • VIAC ČASU - Ten máme všetci rovnako a to 24 hodín denne. Ak však chceš svoj čas využívať na tie hodnoty, ktoré sú pre Teba najdôležitejšie, tak musíš nájsť spôsob, ako zarábať aj keď spíš 
  • EXTRA PRÍJEM - Práca Popri Zamestnaní, Škole, Na Materskej Dovolenke. Aj To Je Možné V Tomto Projekte. Mnoho Ľudí Začína Práve Tak, Že By Chcelo Len Nejaký Extra Príjem.
  • GLOBÁLNA PRÍLEŽITOSŤ - Táto príležitosť nie je len v dosahu Vašich nôh a rúk. Hovoríme o príležitosti budovať podnikanie vo viac ako 160 krajinách. Otvorený Je Pre Vás Celý Svet.
  • NIEČO VIAC OD ŽIVOTA - Mám jednú otázku. Čo pre Teba znamená "ŽIVOT"? Aké Jedno Slovo Vystihuje To, ČO pre Teba ŽIVOT Znamená? Boj vs. Príležitosť, Strach vs. Radosť, Láska vs. Nenávisť? Odpovedz si na túto otázku.
  • OSOBNOSTNÝ RAST - Hovorí sa, že v prírode existujú len dva smery. Buď RASTIEŠ, alebo ZOMIERAŠ. Nie je to však viazané na vek, ale na to, či rastieš ako osobnosť. Vyjdi Zo Svojej Komfortnej Zóny Už Dnes 
  • ÚPLNE NOVÁ KARIÉRA - Jeden môj mentor mi povedal, "Život je tak krátky, ako vôbec môžeš rozmýšľať nad tým, robiť niečo, čo ťa nebaví?" Robíš teraz to čo miluješ? Ak NIE, zmeň to OKAMŽITE! Táto príležitosť ti vie dať úplne novú kariéru.
  • OVERENÝ FUNGUJÚCI SYSTÉM - Systém funguje vtedy, ak bol dostatočne krát otestovaný a prináša výsledky. Toto Podnikanie Prináša Výsledky už vyše 40 Rokov.
  • ŽIVOTNÝ ŠTÝL PODNIKATEĽA - Aký Životný Štýl Sa Ti Páči? Byť slobodný, alebo Závislý Na Výplate? Odpovedz Si TERAZ (len tak pre seba) :D

FreeGeneration Academy

Kniha Úspech Neobmedzený

Úspech je schopnosť slúžiť iným ľuďom a to naplnením vlastného potenciálu a vlastných darov a talentov. Bez poznania vlastných darov je veľmi ťažké naplniť svoje poslanie. Verím, že každý bol stvorený na to, aby žil neobyčajný život a samozrejme to nie je cieľová stanica, ale vzrušujúca cesta. 


Jeden z najdôležitejších kľúčov k dosiahnutiu úspechu je kryštálovo jasná vízia, čo znamená "ÚSPECH" pre teba a potom si naplánovať cestu ako sa tam dostať. Úžasná vec na tejto ceste je, že je to nekončiaci proces. Keď dorazíš na vrchol, dosiahneš novú perspektívu.

Ako Spolupracovať S FreeGeneration Academy?

Ak Vás zaujalo naše poslanie, alebo máte pocit, že by ste chceli vedieť viac o spolupráci s FreeGeneration Academy, neváhajte nás kontaktovať.

Róbert Bučko

Autor knihy Success Unlimited

a zakladateľ FreeGeneration Academy

Jaroslava Bučková

Zakladateľka FreeGeneration Academy 

a mamička na plný úväzok :)

© FreeGeneration Academy 2019. Všetky práva vyhradené   I  ​ Osobné Údaje  I   Reklamačný poriadok  I  Powered by Jesus