No menu items have been found.

"Ako Budovať Svoje MLM Podnikanie" 

Viac Ako 20 Strán Nadupaných Informácii - PDF Návod ZADARMO

Pripravili Sme Pre Vás Návod  

"Ako Budovať Svoje MLM Podnikanie" Stiahnite si svoj 

Osobný Manuál

Naše Poslanie


Našim Poslaním je objavovať dary a talenty ľudí s ktorými pracujeme a viesť ich k naplneniu ich životného poslania. Sieťový marketing nám dáva možnosť budovať ľudí a ukázať im silné stránky, aby ich vedeli využívať naplno pri budovaní vlastného podnikania. 

FreeGeneration Academy vznikla z potreby odovzdať zručnosti a vedomosti efektívnym spôsobom, aby človek vedel rýchlo získať potrebné znalosti a pustiť sa do práce na vlastných snoch s cieľom získať finančnú slobodu a čas, ktorý môže využiť na ČO chce, KEDY chce a AKO chce, nech už to je čokoľvek.

Náš Príbeh


Ako Sa Začala Písať História FreeGeneration Academy cez naše životy...

Dnes sme manželia, rodičia a biznis partneri v jednom :) Od roku 2010 až do dnes sme si prešli úžasnú cestu vrcholov aj údolí. Každý z nás sme si prešli svoje pracovné i osobné úspechy a výzvy avšak viac menej samostatne. V manželstve sme dospeli k bodu, kde sme mali veľkú túžbu začať pracovať na spoločnom projekte/biznise, ktorý by nám otvoril bránu k spoločnému času s rodinou a naplnil poslanie, ktoré sme dostali do našich sŕdc. 

Šťastie nespočíva v tom, čo všetko máme, ale v tom, z čoho všetkého dokážeme mať radosť. (Charles Spurgeon)

ČO VÁM PRÍLEŽITOSŤ
s FreeGeneration MÔŽE PRINIESŤ?


Viac ČASU

Ten máme všetci rovnako a to 24 hodín denne. Ak však chceš svoj čas využívať na tie hodnoty, ktoré sú pre Teba najdôležitejšie, tak musíš nájsť spôsob, ako zarábať aj keď spíš. 

 

ŽIVOTNÝ Štýl Podnikateľa

Aký Životný Štýl Sa Ti Páči? Byť slobodný, alebo Závislý Na Výplate? Odpovedz Si TERAZ (len tak pre seba) :D

EXTRA Príjem

Práca Popri Zamestnaní, Škole, Na Materskej Dovolenke. Aj To Je Možné V Tomto Projekte. Mnoho Ľudí Začína Práve Tak, Že By Chcelo Len Nejaký Extra Príjem.


GLOBÁLNU Príležitosť

Táto príležitosť nie je len v dosahu Vašich nôh a rúk. Hovoríme o príležitosti budovať podnikanie vo viac ako 160 krajinách. Otvorený Je Pre Vás Celý Svet.

TRI PILIERE FreeGeneration Academy

40 + Rokov Skúsenosti

Overený Systém Fungovania vyše 40 rokov. Využite Systém, Ktorý Dáva Slobodu Stovkám Ľudí na Slovensku a Miliónom Po Celom Svete.

úplná podpora pre Vás

Sme tu pre Teba. Naozaj nám záleží, aby Tvoj biznis nabral vysoké otáčky a aby si sa naučil/a robiť správne veci správne v čo najkratšom čase. Môžme Ti sľúbiť, že dostaneš od nás TONU podpory a tréningov, ktoré Ti pomôžu používať Tvoje Dary a Talenty naplno!

ON-line stratégie

Buďte vždy v obraze a držte krok s novými stratégiami v oblasti sieťového marketingu. Každý týždeň nové vysielania, články, videá a ďalšie materiály, ktoré podporia Tvoj Biznis.

FreeGeneration Academy

Róbert Bučko

Róbert našiel svoju vášeň v službe iným. Pomáha ľuďom nájsť ich talenty a silné stránky. Je spolu-zakladateľom FreeGeneration Academy, ktorá poskytuje Leadershipové programy ľuďom, aby boli schopní zmeniť svoje myslenie a prejsť od strachu k odvahe a víťazstvu.


Jaroslava Bučková

Jarka je manželka a mamička dvoch nádherných dievčat Elišky a Nelky. Cíti úplne naplnenie, keď sa môže starať o tak malinké stvorenia a popritom tráviť čo najviac času s manželom pri budovaní ich spoločnej budúcnosti a hlavne prežívaní toho čo dostali a čo je najdôležitejšie a to je práve tento moment.

Čo o Nás Povedali?


„Poznám Roberta osobne asi 4 roky. Keď sme sa prvýkrát stretli, bol slobodný a teraz je šťastne ženatý a je otec dvoch krásnych dcér. To je rast! Čo ma najviac zasiahlo, je jeho Pokora. Verím, že pokora je jednou zo základných čŕt, ktorá odlišuje dobrých vodcov od veľkých vodcov a ja nepochybujem, že Robert sa nakoniec stane jedným z nich. Nikdy sa nevzdávajte postoja a tvrdého odhodlania uspieť, to je to, čo najlepšie vystihuje Róbertov život.“ 


Dr. Owen Fernandes 
/Certifikovaný tréner John Maxwell Team


„Vždy usmievavý a pozitívny líder, ktorý ma jasnú víziu o budovaní aktív, a vytváraní pasívneho príjmu. Je špičkový Team Leader, manažér a vizionár s obrovským srdcom, vždy pripravený konať a pomôcť. Jeho pohlaď na svet podnikania a obzvlášť online podnikania, je pre mňa vždy obrovskou motiváciou a vzpruhou rozvíjať tento segment.  Je pre mňa česť byť partnerom v podnikaní s Robom, a budovať spoločne biznis nielen na Slovensku ale aj na Ukrajine.“ 


Ján Štofira 
/Medzinárodný Podnikateľ

sdr


„Poznám Roberta od roku 2014 a bola to naozaj skvelá cesta, ktorou sme si spolu prešli. Róbert je génius v tom, čo robí. Pomáha ľuďom zamyslieť sa strategicky nad ich talentami. Pracujeme na niekoľkých projektoch a sme zatiaľ na začiatku. Predovšetkým je to výborný otec, čo môžete vidieť na dvoch krásnych dcérkach a šťastnej žene. Som vďačný, že môžem Róberta nazvať mojím obchodným partnerom a priateľom. “ 


Kamil Munich 
/Majiteľ Súkromnej Píly a Kaviarne


FreeGeneration Kompas

FreeGeneration Kompas

Kompas je 90 dňový detailný návod ako úplne ovládnuť sociálne siete v sieťovom marketingu. Chceš vedieť, ako nikdy nemať prázdny zoznam ľudí, ktorých osloviť, ako budovať medzinárodný team z pohodlia svojej obývačky? Tak KOMPAS je pre TEBA :)


Live Show s Róbert BučkoVýber zo živého vysielania s úžasnými, úspešnými ľuďmi, ktorí podnikajú online alebo práve Sieťovým Marketingom. Veľa inšpirácie a osobných príbehov, ktoré povzbudia aj Teba :)


Stiahnite si svoj Osobný Manuál


Pripravili Sme Pre Vás Návod 

"Ako Budovať Svoje MLM Podnikanie" 

Buďte vždy v obraze a držte krok s novými stratégiami v oblasti sieťového marketingu. 


Spolupráca s FG Academy


Ako Spolupracovať s FreeGeneration Academy?

Ak Vás zaujalo naše poslanie, alebo máte pocit, že by ste chceli vedieť viac o spolupráci s FreeGeneration Academy, neváhajte nás kontaktovať.


Video Tréningy Zdarma


Kniha Úspech Neobmedzený

Úspech je schopnosť slúžiť iným ľuďom a to naplnením vlastného potenciálu a vlastných darov a talentov. Bez poznania vlastných darov je veľmi ťažké naplniť svoje poslanie. Verím, že každý bol stvorený na to, aby žil neobyčajný život a samozrejme to nie je cieľová stanica, ale vzrušujúca cesta. 


Jeden z najdôležitejších kľúčov k dosiahnutiu úspechu je kryštálovo jasná vízia, čo znamená "ÚSPECH" pre teba a potom si naplánovať cestu ako sa tam dostať. Úžasná vec na tejto ceste je, že je to nekončiaci proces. Keď dorazíš na vrchol, dosiahneš novú perspektívu.

© FreeGeneration Academy 2019. Všetky práva vyhradené   I   Osobné Údaje  I   Reklamačný poriadok  I  Powered by Jesus