ŠPECiÁLNA PONUKA! pOZRI TERAZ A Získaj
35% ZĽAVU

OBJAVTE NAJNOVŠIE A NAJSILNEJŠIE STRATÉGIE, KTORÉ VÁM Pomôžu objaviť Váš potenciál  - Už 26. Septembra 2020

Objav Svoj 

Potenciál Teraz!

a staň sa ďalším úspešným príbehom.

Kúpiť Vstupenku Na Najbližší Tréning

Môžte Len Pokiaľ Časovač Beží!

Vyberte si Vstupenku BASIC, alebo VIP a získajte Bonusy v Hodnote 546€ navyše, no ponáhľajte sa, každým dňom sa miesta plnia a kapacita na každý termín je obmedzená!

72
Days
16
Hours
55
Minutes
54
Seconds

Si len pár KROKOV od získania Tvojho Prístupu na Tréning OBJAV SVOJ POTENCIÁL

Aký je tvoj potenciál?

Každý  človek má v sebe nejaký talent či potenciál, ktorý môže pre radosť svoju i iných naplno rozvinúť. Ak dokážeš uveriť tomu, čo dokážeš, máš 50% úspechu.

hodnota hlavy

Aj keby som stratil všetko čo mám, hodnota mojej hlavy mi ostáva. Čomu Venuješ najviac energie, času, peňazí ? Čo Ti dokáže vrátiť tvoju investíciu?

spravne Myslenie

Prvým krokom k nájdeniu svojich darov, talentov a aký máme potenciál sa ukýva v našej hlave. Čím kŕmiš svoju hlavu? Pozrieme sa na princípy myslenia trochu bližšie.

AUTOR KNIHY Úspech Neobmedzený, KOUČ a TRÉNER V Sieťovom Marketingu 

Róbert našiel svoju vášeň v službe iným. Pomáha ľuďom nájsť ich talenty a silné stránky. Je spolu-zakladateľom FreeGeneration Academy, ktorá poskytuje Leadershipové programy ľuďom, aby boli schopní zmeniť svoje myslenie a prejsť od strachu k odvahe a víťazstvu.


Úspech je schopnosť  slúžiť  iným ľuďom a to naplnením vlastného potenciálu a vlastných darov a talentov. Bez poznania vlastných darov je veľmi ťažké naplniť  svoje poslanie. Verím, že každý bol stvorený na to, aby žil neobyčajný život a samozrejme to nie je cieľová stanica, ale vzrušujúca cesta. 


Jeden z najdôležitejších kľúčov k dosiahnutiu úspechu je kryštálovo jasná vízia, čo znamená "ÚSPECH" pre teba a potom si naplánovať cestu ako sa tam dostať. Úžasná vec na tejto ceste je, že je to nekončiaci proces. Keď dorazíš na vrchol, dosiahneš novú perspektívu.

Čo o nás povedali absolventi Tréningu

OBJAV SVOJ POTENCIÁL

JÁN ŠTORFIRA
- Medzinárodný Podnikateľ
"Veľmi pekne ďakujem za možnosť prísť a vyskúšať si, že až kam siaha moja odvaha."

Tréning na špičkovej úrovni, miesto na uvedomenie si množstva súvislostí. Na čo všetko má dosah naša hlava, a naše myšlienky. Obrovská skúsenosť, ako prekonať svoj strach a zlomiť šíp na sebe, pričom z odstupom času, to bol iba " detský šíp ". Ale najväčší hajlajt bolo, keď som držal šíp človeku oproti, to bolo pre mňa ešte viac emotívnejšie, ako keď som ho mal zlomiť ja sám. Ďakujem za možnosť a teším sa na ďalšie výzvy. 

JANA PACOLOVÁ
- Podnikateľka
"Ak rozmýšľate či prísť na Tréning Objav Svoj Potenciál alebo neprísť, tak Vám poviem, že prísť a určite."

Hlavne kvôli tomu, že v sebe objavíte to čo možno ani neviete, že v sebe máte. Veci, ktoré Vám pomôžu rozbehnúť svoju myšlienku a dotiahnuť  ju do konca. Naučíte sa ovládať svoj strach, ako s ním pracovať a využiť  ho pre seba a svoje podnikanie. Určite nájdete aj svoje prečo, keď ho ešte nemáte alebo pribudne nové. Nazbierate pozitívnu energiu. Mne sa hlavne páčilo, že tam stretnete nových, úžasných ľudí, ktorý vám poradia čo a ako ďalej. A hlavne sa stanú priateľmi. Bude tam super zábava. Jednoducho bude to príjemne strávený deň, ktorý ubehne veľmi rýchlo. Bolo to učenie hrou a so zábavou.

MATÚŠ HRUNENÝ
- Business Owner
"Osobne teda môžem len a len odporučiť a za mňa patrí Robovi jedno veľké ĎAKUJEM"!

Robo je môj spolužiak zo strednej školy, teda poznáme sa už pekne dlho. Zaujímam sa o osobnostný rozvoj už niekoľko rokov a práve on mi ponúkol iný uhol pohľadu, či vnímania toho, čo osobnostný rozvoj je. Pýtate sa prečo, by ste mali byť účastníkmi tréningu "Objav Svoj Potenciál"? Prvý dôvod je ten, že ak ste tam ešte neboli, prídete do zdanlivo cudzieho prostredia, ale odídete už z kruhu priateľov. Porozumiete niektorým svojím životným situáciám, ktoré Vám zrazu budú dávať zmysel a zažijete AHA momenty, ktoré Vám postupne pomôžu vy-skladať si jedno veľké puzzle. V neposlednom rade nájdete svoje prečo a zbavíte sa strachu, ktorý nám všetkým bráni v raste. ĎAKUJEM! 

DR. OWEN FERNANDES
- Certifikovaný Tréner John Maxwell Team
"Čo ma najviac zasiahlo, je jeho Pokora."

Poznám Roberta osobne asi 4 roky. Keď sme sa prvýkrát stretli, bol slobodný a teraz je šťastne ženatý a je otec dvoch krásnych dcér. To je rast! Čo ma najviac zasiahlo, je jeho Pokora. Verím, že pokora je jednou zo základných čŕt, ktorá odlišuje dobrých vodcov od veľkých vodcov a ja nepochybujem, že Robert sa nakoniec stane jedným z nich. Nikdy sa nevzdávajte postoja a tvrdého odhodlania uspieť, to je to, čo najlepšie vystihuje Róbertov život.“ 

Tréning Objav Svoj Potenciál

Tvoj Osobný Manuál

Aké BONUSY Získate?

Pozor BONUSY získate len Ak Sa Prihlásite na Tento Tréning Kým Nebude na Hodinách NULA!

00
Dni
01
Hodín
29
Minút
00
Sekúnd

BONUS č. 1 - Program KOMPAS v hodnote 197€

Chcete sa naučiť ako využívať sociálne siete na budovanie Vášho Biznisu? Program Kompas Vám ukáže cestu, ako využiť potenciál Sociálnych Sieti naplno a hlavne nebyť pri tom SPAMer :)

Bonus č. 2 - Prístup do Uzavretej FB Skupiny - 349€/rok 

Tréning OSP nekončí v jeden deň. Je to len úvod k tomu, aby ste získali nástroje pre Vašu trvalú premenu. Ostaneme preto v úzkom kontakte aj naďalej v tejto exkluzívnej uzavretej skupine.

BONUS č. 3 Možnosť Budovať Medzinárodný Biznis spolu s nami - NEOCENITEĽNÉ

Ak Vás zaujme Biznis model ktorým podnikáme v krajinách USA, United Kingdom, Ukrajina, ČR atď... a chcete budovať vlastnú firmu vo viac ako 160 krajinách sveta, tak týmto získate našu plnú podporu, tréningy a ďalšie vzdelávanie v oblasti Medzinárodného podnikania, Leadershipu, OnLine marketingu a mnoho iných BENEFITOV :) 

Cena Vstupenky

na Tréning OSP

Basic

Základná vstupenka na Tréning OSP

333 €

   216,45 €

 • Vstup na celodenný tréning Objav Svoj Potenciál
 • BONUSY v Hodnote viac ako 546€
 • Vlastný Osobný 30+ Stranový Manuál
 • Obed, coffee break, občerstvenie a všetky pomôcky
 • Pri Objednávke zadaj KUPÓN: WEBOFF a získaš 35% zľavu!
VIP

VIP Vstupenka je LEN EXKLUZÍVNE 
pre Členov FreeGeneration Team

   39,96 €

 • Vstup na celodenný tréning Objav Svoj Potenciál
 • BONUSY v Hodnote viac ako 546€
 • Vlastný Osobný 30+ Stranový Manuál
 • Obed, coffee break, občerstvenie a všetky pomôcky
 • Podporný 30 dňový program 
 • Možnosť Budovať Globálny Biznis
 • Prekvapenie na mieste

Chceš mať VIP vstupenku?

STAŇTE SA SÚČASŤOU NÁŠHO ÚŽASNÉHO TEAMU FREEGENERATION ACADEMY A ZÍSKAJTE TENTO 
A ĎALŠIE TRÉNINGY ZA JEDINEČNÚ CENU 39,96 EUR .

ZAŽI TO S NAMI !!!

© FreeGeneration Academy 2019. Všetky práva vyhradené   I   Osobné Údaje  I   Reklamačný poriadok  I  Powered by Jesus