KROK #2/3

VYPLŇTE TENTO FORMULÁR


__CONFIG_quiz_shortcode__{"quiz_id":"14684"}__CONFIG_quiz_shortcode__

*** Vyžadujeme Spojiť sa s Vami Telefonicky pred tým, ako Vám pošleme prístup do ďalších Systémov a Tréningov.


Telefónne číslo, kde môžete zavolať  Vy, aby ste "Preskočili Čakačku" je na nasledujúcej strane


(už ste takmer tam )

Potrebujete Viac Dôkazov?

Vždy usmievavý a pozitívny líder, ktorý ma jasnú víziu o budovaní aktív, a vytváraní pasívneho príjmu. Je špičkový Team Leader, manažér a vizionár s obrovským srdcom, vždy pripravený konať a pomôcť. Jeho pohlaď na svet podnikania a obzvlášť online podnikania, je pre mňa vždy obrovskou motiváciou a vzpruhou rozvíjať tento segment.  Je pre mňa česť byť partnerom v podnikaní s Robom, a budovať spoločne biznis nielen na Slovensku ale aj na Ukraine.

Ján Štofira

Medzinárodný Podnikateľ 

Určite nájdete svoje prečo, keď ho ešte nemáte alebo pribudne nové. Nazbierate pozitívnu energiu. Mne sa hlavne páčilo, že tam stretnete nových, úžasných ľudí, ktorý vám poradia čo a ako ďalej. A hlavne sa stanú priateľmi. Bude to super zábava. 

Janka Pacolová

Podnikateľka

Zaujímam sa o osobnostný rozvoj už niekoľko rokov a práve Robo mi ponúkol iný uhol pohľadu, či vnímania toho, čo osobnostný naozaj rozvoj je. Pýtate sa prečo, by ste mali byť účastníkmi? Porozumiete niektorým svojím životným situáciám, nájdete svoje prečo a zbavíte sa strachu, ktorý nám všetkým bráni v raste. Osobne teda môžem len a len odporučiť a za mňa patrí Robovi jedno veľké ĎAKUJEM! 

Matúš Hrunený

Business Owner 

Poznám Roberta osobne asi 4 roky. Keď sme sa prvýkrát stretli, bol slobodný a teraz je šťastne ženatý a je otec dvoch krásnych dcér. To je rast! Čo ma najviac zasiahlo, je jeho Pokora. Verím, že pokora je jednou zo základných čŕt, ktorá odlišuje dobrých vodcov od veľkých vodcov a ja nepochybujem, že Robert sa nakoniec stane jedným z nich. Nikdy sa nevzdávajte postoja a tvrdého odhodlania uspieť, to je to, čo najlepšie vystihuje Róbertov život.“ 

Dr. Owen Fernandes 

Certifikovaný Tréner J. Maxwell Team

© FreeGeneration Academy 2019. Všetky práva vyhradené   I  ​ Osobné Údaje  I   Reklamačný poriadok  I  Powered by Jesus